Футбол

Малиновський асистує – Дженоа перемагає: деталі першої за місяць перемоги генуезької команди

Дмитро Чорнобай
Переглядів 496
Руслан Малиновський. Фото: Дженоа
У матчі 10 туру чемпіонату Італії Дженоа, за яку виступає Руслан Малиновський, у себе вдома приймала Салернітану. Поєдинок завершився мінімальною перемогою господарів поля.

Сьогодні, 27 жовтня, відбувся матч 10 туру чемпіонату Італії. Дженоа, за яку виступає Руслан Малиновський, у домашньому поєдинку здолала Салернітану. Український півзахисник вийшов у стартовому складі.

Господарі поля активніше розпочали перший тайм, створивши декілька моментів. На 35-й хвилині Руслан Малиновський відзначився результативною передачею на Альберта Гудмундссона. Через дві хвилини українець отримав жовтку картку за фол.

Асист Малиновського можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Друга половина зустрічі пройшла без забитих голів. Руслана замінили на 59-й хвилині, замість нього вийшов Беркан Кутлу.

Чемпіонат Італії. 10 тур

Дженоа – Салернітана – 1:0

Гол: Гудмундссон, 35

27 жовтня. 21:45. Генуя. Стадіон «Стадіо Луїджі Ферраріс»

• Дженоа вперше з 28 вересня здобула перемогу в Серії А.
  • Перемога підняла команду Руслана Малиновського на 13-е місце в турнірній таблиці з 11 очками в активі.
  • У наступному турі чемпіонату Італії Дженоа на виїзді зіграє проти Кальярі. Гру заплановано на 5 листопада. Початок о 16:00.
  • Посеред тижня (1 листопада) команда із Генуї зіграє у Кубку Італії з Реджаною. Гра розпочнеться о 16:00.