Максимов відзначив повернення до Ворскли втраченою перемогою над Вересом: відео голів матчу у Рівному

Дмитро Чорнобай
149
Верес – Ворскла. Фото: УПЛ
Відбувся поєдинок в рамках 11-го туру української Прем'єр-ліги, в якому рівненський Верес у домашньому поєдинку приймав полтавську Ворсклу.

Сьогодні, 27 жовтня, відбувся матч 11-го туру чемпіонату України. Верес у домашньому поєдинку поступився Ворсклі.

У першому таймі вболівальники побачили лише один забитий м'яч – нападник Вересу Мрвальєвич реалізував пенальті.

У другій половині зустрічі Ворскла виглядала більш активно та зуміла вийти вперед завдяки голам Ковталюка та Корнієнка.

Проте підопічні Юрія Максимова не зуміли втримати перемогу, оскільки Гайдучик на 86-й хвилині зрівняв рахунок.

⚽️ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ⚽️

Наприкінці гри полтавці залишилися у меншості, оскільки Пердута отримав пряму червону картку за зрив виходу сам на сам.

Чемпіонат України. 11-й тур

Верес – Ворскла – 2:2

Голи: Мрвальєвич, 28 (пенальті), Гайдучик, 86 – Ковталюк, 68, Корнієнко, 78

27 жовтня. 15:30. Рівне. Стадіон «Авангард»

• У наступному матчі УПЛ Ворскла вдома прийматиме ковалівський Колос. Гру заплановано на 3 листопада. Початок о 13:00.
  • За день після того Верес зіграє у виїзному поєдинку проти полтавської Ворскли. Початок матчу заплановано на 13:00.
  • Ворскла наразі перебуває на 12-й позиції з 10-ма очками. Верес – на 11-му місці з 11-ма балами.