Гуцуляк і Назаренко повернули Полісся на друге місце в УПЛ: відео голів Карпат і команди Ашура

Дмитро Чорнобай
Переглядів 887
Відбувся поєдинок в рамках восьмого туру української Прем'єр-ліги, в якому львівські Карпати у домашньому поєдинку приймали житомирське Полісся.

Сьогодні, 28 вересня, відбувся матч восьмого туру чемпіонату України. Карпати у домашньому поєдинку поступилися Поліссю.

У першій половині першого тайму гри команди обмінялися забитими м'ячами. А перед самою перервою Полісся вийшло вперед.

У другому таймі зустрічі житомирський клуб забив третій гол завдяки індивідуальним діям Назаренка.

⚽️ДИВИТИСЯ ГОЛИ МАТЧУ КАРПАТИ – ПОЛІССЯ⚽️

Чемпіонат України. Восьмий тур

Карпати – Полісся – 1:3

Голи: Мірошніченко, 19 – Крушинський, 18, Гуцуляк, 45+1, Назаренко, 70

28 вересня. 18:00. Львів. Стадіон «Україна»

• У наступному матчі УПЛ Карпати зіграє вдома проти Інгульця. Гру заплановано на 4 жовтня. Початок о 18:00.
  • Через два дні Полісся зіграє у домашньому поєдинку проти Ворскли. Початок матчу заплановано на 13:00.
  • Карпати наразі перебуває на 10-й позиції з вісьмома очками. Полісся – на другому місці зі 17-ма балами.