Футбол

Шахтар втратив очки в матчі з Вересом: «гірники» забили з пенальті, а пропустили з гри

Дмитро Чорнобай
Переглядів 839
Верес – Шахтар. Фото: УПЛ
Відбувся поєдинок в рамках восьмого туру української Прем'єр-ліги, в якому рівненський Верес у домашньому поєдинку приймав донецький Шахтар.

Сьогодні, 27 вересня, відбувся матч восьмого туру чемпіонату України. Верес у домашньому поєдинку зумів зіграти внічию проти Шахтаря.

Гості активніше розпочали поєдинок та створювали більше моментів, однак голів у першому таймі глядачі не побачили.

Всередині другої половини зустрічі донецький клуб заробив право на пенальті. Георгій Судаков реалізував одинадцятиметровий та вивів Шахтар вперед.

Після пропущеного голу Верес намагався зрівняти рахунок. На 81-й хвилині Дмитро Кльоц дальнім ударом вирвав нічию для рівнян.

⚽️ДИВИТИСЯ ГОЛИ МАТЧУ ВЕРЕС – ШАХТАР⚽️

Чемпіонат України. Восьмий тур

Верес – Шахтар – 1:1

Голи: Кльоц, 81 – Судаков, 64 (пенальті)

27 вересня. 18:00. Рівне. Стадіон «Авангард»

• У наступному матчі УПЛ Шахтар вдома прийматиме черкаський ЛНЗ. Гру заплановано на 6 жовтня. Початок о 15:30.
  • За день до того Верес зіграє у домашньому поєдинку проти луганської Зорі. Початок матчу заплановано на 13:00.
  • Шахтар наразі перебуває на четвертій позиції з 13-ма очками та має гру в запасі. Верес – на 13-му місці з шістьма балами.