Динамо здобуло вольову перемогу над Карпатами: Піхальонок і Ванат забили перші голи в чемпіонаті

Дмитро Чорнобай
Переглядів 729
Карпати – Динамо. Фото: УПЛ
Відбувся поєдинок в рамках третього туру чемпіонату України, в якому львівські Карпати у домашньому поєдинку приймали київське Динамо.

Сьогодні, 17 серпня, відбувся матч третього туру чемпіонату України. Карпати у домашньому поєдинку зазнали поразки від Динамо.

Господарі поля шокували чинних віцечемпіонів України вже на першій хвилині – Олег Очеретько відкрив рахунок у зустрічі.

На 23-й хвилині Олександр Піхальонок забив свій перший гол в УПЛ за Динамо ударом з-за меж штрафного майданчика.

Всередині другої половини Владислав Ванат вивів київський клуб вперед у рахунку.

Після пропущеного голу Карпати мали декілька можливостей вирвати нічию, однак не реалізували свої моменти.

А ось Динамо наприкінці зустрічі заробило пенальті, яке реалізував Андрій Ярмоленко.

⚽️ГОЛИ МАТЧУ КАРПАТИ – ДИНАМО⚽️

Чемпіонат України. Третій тур

Карпати – Динамо – 1:3

Голи: Очеретько, 1 – Піхальонок, 23, Ванат, 58, Ярмоленко, 90+1

17 серпня. 18:00. Львів. Стадіон «Україна»

• У наступному матчі УПЛ Карпати завітають в гості до черкаського ЛНЗ. Гру заплановано на 26 серпня. Початок о 13:00.
  • Динамо пропускатиме наступний матч чемпіонату проти Ворскли. Кияни 21 серпня зіграють проти Зальцбурга.
  • За підсумками двох зіграних турів Карпати наразі перебувають на п'ятій позиції з чотирма очками. Динамо – на першому місці з шістьма балами.