Ворскла обіграла Оболонь у третьому турі УПЛ: деталі другої поспіль перемоги підопічних Долганського

Дмитро Чорнобай
Переглядів 273
Відбувся поєдинок в рамках третього туру чемпіонату України, в якому київська Оболонь у гостьовому поєдинку поступилася полтавській Ворсклі.

Сьогодні, 16 серпня, відбувся матч третього туру чемпіонату України. Оболонь у виїзному поєдинку зазнала поразки від Ворскли.

Вболівальники полтавської команди побачили по одному голу своєї улюбленої команди в кожному із таймів.

На 24-й хвилині Нестеренко відкрив рахунок, а вже на 69-й Кане подвоїв перевагу Ворскли.

2:0 – друга поспіль перемога полтавської команди після поразки Шахтарю у першому турі з рахунком 0:5.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ

Чемпіонат України. Третій тур

Ворскла – Оболонь – 2:0

Голи: Нестеренко, 24, Кане, 69

16 серпня. 18:00. Полтава. Стадіон «Воркла»

• У наступному матчі УПЛ Ворскла на виїзді зіграє проти київського Динамо. Гру заплановано на 24 серпня. Початок о 18:00.
  • Оболонь через день зіграє у гостьовому поєдинку проти житомирського Полісся. Початок матчу заплановано на 13:00.
  • За підсумками трьох зіграних турів Ворскла наразі перебуває на третій позиції з шістьма очками. Оболонь – на 15-му місці з одним балом.