Твердохлібу розбили голову, а Кемкін відбив пенальті: сенсація у матчі Карпат і Кривбасу

Дмитро Чорнобай
Переглядів 235
Карпати – Кривбас. Фото: Google
Відбувся поєдинок в рамках другого туру чемпіонату України, в якому львівські Карпати у домашньому поєдинку приймали криворізький Кривбас.

Сьогодні, 11 серпня, відбувся матч другого туру чемпіонату України. Карпати у домашньому поєдинку зуміли обіграти Кривбас.

Початок першого тайму був за криворізьким клубом, який створив декілька небезпечних моментів біля воріт львів'ян.

На 19-й хвилині Хомченовський заробив пенальті для гостей. Однак Луньов не зумів переграти Кемкіна з одинадцятиметрової позначки.

Всередині першої половини під час боротьби у штрафному майданчику Твердохлібу розбили голову, через що той вимушено покинув поле.

Під кінець тайму Карпати двічі відзначилися. Спочатку Шах, а вже через три хвилини і Полегенько, відправили м'яч у ворота Кліщука ударами з-за меж штрафного.

У другій половині зустрічі Карпати взяли гру під власний контроль, тому у Кривбасу не було багато шансів, аби зрівняти рахунок.

На 81-й хвилині Чачуа поставив остаточну крапку, забивши третій гол у ворота криворіжців.

⚽️ГОЛИ МАТЧУ КАРПАТИ – КРИВБАС⚽️

Чемпіонат України. Другий тур

Карпати – Кривбас – 3:0

Голи: Шах, 39, Полегенько, 42, Чачуа, 81

11 серпня. 15:30. Львів. Стадіон «Україна»

• У наступному матчі УПЛ Карпати вдома прийматимуть київське Динамо. Гру заплановано на 17 серпня. Початок о 18:30.
  • Кривбас наступного дня зіграє у гостьовому поєдинку проти рівненського Вереса. Початок матчу заплановано на 15:30.
  • За підсумками двох зіграних турів Карпати наразі перебувають на другій позиції з чотирма очками. Кривбас – на сьомому місці з трьома балами.