Іспанія розгромила Хорватію у грі з незабитим пенальті і відміненим голом: огляд матчу Євро-2024

Євген Чепур
Переглядів 1783
Гравці збірної Іспанії. Фото: УЄФА
Сьогодні, 15 червня, у матчі першого туру групового етапу чемпіонату Європи 2024-го року у групі В зустрічалися національні збірні Іспанії та Хорватії – 3:0.
  • На фінальних турнірах Євро команди Іспанії та Хорватії зустрічалися тричі.
  • На Євро-2012 вони грали в одній групі. Тоді з рахунком 1:0 перемогли іспанці. На чемпіонаті Європи 2016-го «картаті» взяли реванш – 2:1. А на Євро-2020 в 1/8 фіналу «Фурія роха‎» лише в доданий час вирвала перемогу – 5:3.
  • Іспанець Ламін Ямал став наймолодшим футболістом в історії чемпіонатів Європи. Вінгер вийшов на поле у віці 16 років та 338 днів.

Збірна Іспанії розгромила суперника вже у першому таймі. Спочатку Руїс із центрального кола запустив м'яч на хід Мораті, а форвард Атлетіко переграв Ліваковича.

Пройшло три хвилини і відзначився сам Руїс. Іспанець у пів колі перед штрафним отримав пас від Педрі з правого флангу, після чого розібрався з захистом хорватів і пробив у правий кут.

▶️ Відео голів матчу Іспанія – Хорватія дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Третій гол хорватам забив одноклубник Андрія Луніна Карвахаль, який в дотик замкнув передачу вінгера Барселони Ямаля.

У другому таймі хорвати виглядали активніше за іспанців, але забити жодного голу так і не зуміли.

На 80-й хвилині хорвати не змогли реалізувати пенальті, а добивання відбулося з положення «поза грою‎».