Баскетбол

Будівельник програв БК Дніпро у стартовому матчі Суперліги: відеоогляд поразки чемпіонів України

Віктор Глухенький
Переглядів 237
Чинний чемпіон української Суперліги Будівельник в стартовому матчі нового сезону на домашньому паркеті програв Дніпру. Кияни завалили дві останні чверті.

Взяли реванш за поразку в товариській грі у міжсезоння. Мова про Дніпро, який напередодні з перемоги над Будівельником, розпочав новий сезон в українській Суперлізі.

Дніпрянам вдалося зробити ривок у третій чверті, яку команда Володимира Коваля виграла з рахунком 22:15, що й  стало запорукою підсумкової вікторії.

▶️ Відеоогляд гри Будівельник — Дніпро дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Суперліга. Регулярний чемпіонат.

Будівельник — Дніпро – 66:72 (15:17, 21:20, 15:22, 15:13)

Будівельник: Буренко (20), Луценко (13), Кошеватський (9), Конєв (9+7 підбирань), Сандул (8+8 підбирань).

Дніпро: Тимофеєнко (18+9 підборів), Горобченко (13+6 передач), Закурдаєв (12), Дубоненко (6), Сипало (5).

• В наступній грі Будівельник зіграє проти Кривбсу. Поєдинок заплановано на п'яте жовтня. Початок гри о 15:00.
  • Дніпро зустрінеться із Запоріжжя. Матч відбудеться сьогодні, четвертого жовтня. Початок поєдинку о 19:00.