Стартував новий сезон баскетбольної Суперліги: у першому матчі Запоріжжя легко перемогло Кривбас

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
804
Новий сезон чемпіонату Суперліги Favbet стартував у Києві. У першому матчі Запоріжжя здобуло перемогу над Кривбасом – 83:61.

У стартовому поєдинку Суперліги Favbet Запоріжжя здобуло перемогу над Кривбасом (83:61).

Наприкінці першої чверті перевага Запоріжжя становила +18 очок, проте супернику вдалося вирівняти становище. Але згодом команда Валерія Плеханова знов набрала перевагу і на перерву пішла за рахунку 49:27. У третій чверті Запоріжжя довело відрив до 30 очок.

Гравець запорізької команди Віталій Биков набрав 22 очки, Олександр Сізов оформив дабл-дабл.

Суперліга. Регулярний чемпіонат.

Запоріжжя – Кривбас – 83:61 (28:18, 21:9, 20:14, 12:20)

У другому матчі ігрового дня грають Будівельник та Дніпро. Запоріжжя 4 жовтня зіграє з Дніпром, Кривбас у той же день протистоятиме команді БІПА-Збірна Одеської області.

• Суперліга стартує матчами столичного баблу 3-5 жовтня. У залі GYMMAXX, який є домашнім паркетом столичного Будівельника, окрім чинного чемпіона також грають Дніпро, одеський БІПА, БК Запоріжжя та Кривбас.
  • Західний бабл у Івано-Франківську за участі Прикарпаття-Говерла, БК Рівне, Старого Луцька, Політехніки-Галичина, Черкаських Мавп та Київ-Баскета розпочнеться після матчів у Києві, а саме 6 жовтня.
  • Протягом чемпіонату кожна з команд проведе по 30 матчів. Чемпіон визначиться у плей-оф.