Знадобилося лише два сети: Кіченок пройшла далі в парному розряді турніру WTA 1000 в Цинциннаті

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
443
0 голосів
Знадобилося лише два сети: Кіченок пройшла далі в парному розряді турніру WTA 1000 в Цинциннаті
Людмила Кіченок та Єлєна Остапенко. Фото: Google
Перемога в двох сетах з рахунком 7:5 дозволила дуету українки Людмили Кіченок та латвійки Єлєни Остапенко здобути перемогу в стартовому матчі парного розряду турніру WTA 1000 в Цинциннаті.

Пара, яка складається з української тенісистки Людмили Кіченок та латвійки Єлєни Остапенко пройшла до другого раунду мастерсу в Цинциннаті.

Першочергово суперницями цього дуету в першому раунді мала бути чеська пара з Кароліни Мухової та Маркети Водроушової, але вони знялися з турніру і пара Кіченок / Остапенко змушена була грати проти дуету норвежки Ульрікке Ейкері та китаянки Лінь Чжу.

Перший сет на початку складався не дуже добре. Кіченок та Остапенко мали перевагу в два взятих гейми, але по ходу сету змогли ближче підпустити до себе суперниць і розв’язку даного сету довелося відкласти на кінець. Втім, сет-пойнт таки був за парою українки. 

В заключному сеті вже Кіченок та Остапенко довелося надолужувати відстань у два гейми, але в наприкінці матчу їм вдалося взяти чотири гейми поспіль. Останній з них став матч-пойнтом, який і зафіксував перемогу пари українки.

WTA 1000 (Цинциннаті). Парний розряд. Перший раунд.

Людмила Кіченок (Україна) / Єлєна Остапенко (Латвія) – Ульрікке Ейкері (Норвегія) / Лінь Чжу (Китай) – 2:0 (7:5, 7:5).

  • У другому раунді змагань Людмила та Єлєна зустрінуться з переможницями матчу Аліша Паркс / Тейлор Таунсенд – Латіша Чань / Чжаосюань Ян.
  • З першого раунду мастерсу в одиночному розряді раніше вилетіла пара Марти Костюк. 
X