«Марта має повний спектр можливостей»: тренер Костюк розповіла про те, над чим буде працювати з українкою

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
1123
0 голосів
«Марта має повний спектр можливостей»: тренер Костюк розповіла про те, над чим буде працювати з українкою
Марта Костюк. Фото: Google
Тренерка Марти Костюк Сандра Занєвська розповіла про те, над чим буд працювати з українською тенісисткою. Наставниця вірить, що українка має великий талант.

Сандра Занєвська поділилась думками щодо рівня Марти Костюк:

«Марта має повний спектр можливостей. Вона добре розвинена фізично, може грати агресивно, захищатися, виходити до сітки, подавати. Потрібно зібрати все це воєдино, що може зайняти деякий час.

Це найбільша проблема, тому що іноді всі ці елементи перемішуються, що цілком нормально, тому що за такої кількості можливостей можна ухвалювати десять різних рішень у кожному розіграші. А на корті часто ти повинен приймати ці рішення в дуже швидкому темпі».

Тренерка української тенісистки розповіла про те, над чим буде працювати з Мартою Костюк:

«Нам потрібно зробити Марту стабільнішою завдяки ухваленню правильних рішень на корті. Це призведе до зменшення кількості невимушених помилок і таких ситуацій під час матчів, коли очки йдуть дуже швидко. Таке часто з нею траплялося, коли вона могла зіграти кілька чудових геймів, а потім видати серію набагато слабших.

Ми також будемо продовжувати працювати над її подачею і прийомом, тому що це найважливіші елементи. Ми хочемо зосередитися на тому, щоб вона якомога більше розіграшів завершувала біля сітки».

X