Ястремська вийшла до основної сітки турніру WTA 500: у фіналі відбору Даяна обіграла іншу українську тенісистку

637
Даяна Ястремська. Фото: Google
Українські тенісистки Даяна Ястремська та Юлія Стародубцева зустрілися у фіналі кваліфікації до основної сітки турніру WTA 500 в австралійському Брісбені.

Даяна Ястремська (№102 WTA) успішно виступила у півфіналі кваліфікації до основної сітки турніру WTA 500, що проходить у австралійському Брісбені.

Українська тенісистка у двох сетах обіграла українку Юлію Стародубцеву (№156 WTA). Зустріч тривала дві години та 27 хвилину.

Впродовж цього часу Ястремська допустила три подвійні помилки, Стародубцева – дві. Натомість Даяна під час поєдинку змогла виграти 10 очок поспіль.

WTA 500. Брісбен, Австралія. Кваліфікація. Фінал

Даяна Ястремська (Україна) – Юлія Стародубцева (Україна) – 2:0 (6:3, 6:3)

• Це була перша зустріч між спортсменками.
  • Українські тенісистки Ангеліна Калініна та Марта Костюк потрапили одразу до основної заявки змагань у Брісбені, які відбудуться з 1 по 7 січня.
  • Сумарно в Брісбені серед тенісисток розіграють 1.7 мільйона доларів призових коштів.
  • Даяна Ястремська та Юлія Стародубцева вже заявлені до кваліфікації Australian Open. Відбір на перший мейджор змагального року стартує 8 січня.