Український тенісист став переможцем міжнародного турніру: подробиці досягнення чемпіона

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
304
Вадим Урсу. Фото: ITF
Вадим Урсу на шляху до перемоги на турнірі ITF M15 у Шарм-еш-Шейху вибив двох «нейтральних» росіян, а у фіналі виграв у словенського тенісиста.

Український тенісист Вадим Урсу тріумфував на турнірі ITF M15 у єгипетському Шарм-еш-Шейху. У фінальному матчі Урсу подолав словенського тенісиста Бора Артнака, хоча все складалося не так гарно.

Українець розгромно програв перший сет з рахунком 1:6, але в двох наступних партіях зумів реабілітуватися, завдавши супернику поразки з рахунком 6:1 та 6:2. Таким чином, Урсу виграв даний турнір.

Теніс. ITF M15 (Шарм-еш-Шейх, Єгипет). Фінал.

Вадим Урсу – Бор Артнак – 2:1 (1:6, 6:1, 6:2).

• Урсу виграв третій одиночний титул ITF у кар'єрі, зокрема другий цього року.
  • Місяць тому він став чемпіоном також на змаганнях М15 у Шарм-еш-Шейху.
  • На шляху до фіналу Урсу вибив росіян: Артура Кукусяна у другому колі (6:3, 6:4) та Євгєнія Філліппова у 1/4 фіналу (6:2, 6:3).
  • У першому етапі Вадим переміг німця Макса Штензера (6:1, 6:3), а у півфіналі виявився сильнішим за південноафриканця Алека Беклі (6:1, 6:1).