«Це схоже на війну»: Світоліна розповіла, що для неї означають матчі з росіянками

Євген Чепур Євген Чепур
506
«Це схоже на війну»: Світоліна розповіла, що для неї означають матчі з росіянками
Еліна Світоліна. Фото: Google
Відома вітчизняна тенісистка та перша ракетка України Еліна Світоліна розповіла, що для неї означають зустрічі з російськими суперницями на корті.

Еліна Світоліна заявила, що поєдинки з представницями рф для неї дуже принципові, бо вона розуміє відповідальність таких ігор та їх важливість для українського народу.

«Коли я зустрічаюся з росіянками на корті, то це схоже на війну, для мене це велика мотивація, в таких поєдинках я відчуваю велику відповідальність, адже розумію, що за мною спостерігають багато людей в Україні. 

В таких зустрічах на мене чиниться великий тиск, але я використовую його як привілей, я виходжу і борюся, як це роблять наші воїни на полі бою».

Тенісистка зізналася, що цей рік був для неї надто важким.

«Це був дуже складний рік для мене, складно морально, але я щодня знаходила мотивацію продовжувати працювати на своєму професійному шляху, тому що я знаю, що можу використовувати його як платформу для підвищення обізнаності про Україну. 

Зацікавленість світу у війні в Україні останнім часом знизилась і це викликає занепокоєння», — цитує Світоліну Daily Mail.