Стародубцева перемогла у першому матчі після травми: українка успішно стартувала на турнірі серії ITF W60

503
Юлія Стародубцева, фото: Google
Українська тенісистка Юлія Стародубцева (WTA №202) успішно стартувала на хардовому турнірі серії ITF W60 у Ранчо-Санта-Фе (США).

Юлія Стародубцева стартувала на турнірі серії ITF W60.

У першому раунді основної сітки хардового турніру українка у двох сетах обіграла Йоханн Крістін Свендсен (Данія, WTA №391). Матч тривав одну годину та 50 хвилин. Це була перша зустріч тенісисток у кар'єрі.

Стародубцева перервала серію з трьох поразок поспіль, українка останню перемогу здобула у фіналі змагань ITF W60 у Далласі наприкінці липня. Юлія не грала з початку вересня через травму зап'ястя.

У 1/8 фіналу турніру українка зіграє проти Джессі Ейні (США, WTA №396).

ITF W60 Ранчо-Санта-Фе. Хард. 1/16 фіналу.

Йоханн Крістін Свендсен (Данія) – Юлія Стародубцева (Україна) – 2:6, 4:6

• Пізніше Юлія також зіграла у парному турнірі разом з американкою Маккеною Джонс. У стартовому матчі вони обіграли пару Бьянка Фернандес / Габріела Прайс (Канада/США) з рахунком 6:2, 6:1.