Завацька виграла турнір ITF W40 у Лісабоні: українка підніметься на 25 позицій у світовому рейтингу

269
Катаріна Завацька. Фото: Google
Дев’ята ракетка України серед жінок Катаріна Завацька стала тріумфаторкою грунтового турніру серії ITF W40 у столиці Португалії Лісабоні. У фіналі наша спортсменка здолала болгарку Гергану Топалову.

Знай наших!  Катаріна Завацька стала переможницею престижного грунтового турніру серії ITF W40 у Лісабоні (Португалія).

У вирішальному поєдинку за титул наша співвітчизниця в трьох сетах переграла Гергану Топалову з Болгарії (№252 WTA).

Це була друга очна зустріч спортсменок на корті. Вперше українка та болгарка грали цьогоріч на турнірі W25 в італійській Санта-Маргеріта-ді-Пулі.

Тоді перемога також дісталась українській тенісистці.

Завдяки ж вікторії у Лісабоні Завацька гарантовано підніметься на 25 позицій у світовому рейтингу WTA.

ITF W40 Лісабон (Португалія).

Фінал

Катаріна Завацька (Україна) – Гергана Топалова (Болгарія) – 2:1 (6:3, 2:6, 7:5)

• Для Завацької це другий титул ITF у поточному сезоні.
  • Раніше Катаріна вигравала 60-тисячник у Брешії. Також Катаріна вперше в кар'єрі виграла змагання категорії ITF W40.
  • На шляху до фіналу українка здолала Францішку Жорже з Португалії, сербку Деяну Радановіч (WTA 270), представницю Нідерландів Еву Веддер (WTA 330), румунку Ілінку Даліну Амаріей (WTA 365).