Крутих врятував шанси України на перемогу над Колумбією в матчі Кубка Девіса: огляд перемоги тенісиста

874
Олексій Крутих. Фото: БТУ
Перемога Олексія Крутих над Даніелем Галаном вирівняла становище у матчі збірних України та Колумбії та дає синьо-жовтим шанс на вихід до плей-оф за вихід до Елітної групи Кубка Девіса.

15 вересня відбувся четверта гра першої світової групи Кубка Девіса матчу збірних України та Колумбії між Олексієм Крутих та Даніелем Галаном.

Рахунок в серії вже був на користь латиноамериканської команди, тож українець мав обов’язково перемагати, щоб зберегти шанси синьо-жовтих на вихід до плей-оф за право участі у Елітній групі.

Але початок матчу був за колумбійцем. Він зумів переграти Крутих в першому сеті та зробити собі впевнений заділ на другий сет.

Втім, в ньому українець зумів зрівняти шальки терезів та розгромити свого суперника, не віддавши йому жодного гейма – 6:0 у підсумку!

В третьому сеті українець теж виглядав впевненіше та переграв Галана, хоч так легко, як в попередньому сеті йому не було. Суперник чинив опір, але супротиву для того, щоб перемогти у сеті, йому не вистачило.

Кубок Девіса. Перша світова група. Четвертий матч.

Олексій Крутих – Даніель Галан – 2:1 (3:6, 6:0, 6:3)

Рахунок у серії: Україна – Колумбія – 2:2.

• Учасник плей-оф за вихід до Елітної групи визначиться 15 вересня в матчі між Владиславом Орловим та Ніколасом Мехією.
  • У разі поразки від колумбійців збірна України братиме участь у плей-оф за право участі у першій світовій групі.