Людмила Кіченок вилетіла з парного розряду турніру WTA 500 в Сан-Дієго: українка зупинилася у 1/4 фіналу

1041
Людмила Кіченок та Єлєна Остапенко. Фото: Google
Парний розряд турніру WTA 500 в Сан-Дієго закінчився для пари з українки Людмили Кіченок та латвійки Єлєни Остапенко на стадії чвертьфіналу. До наступної стадії даний дует не пустили американки.

Українська тенісистка Людмила Кіченок припинила виступи у парному розряді турніру WTA 500, що проходить у американському Сан-Дієго, на стадії 1/4 фіналу.

Наша спортсменка разом з латвійкою Єлєною Остапенко не змогла подолати господарок корту – Даніель Роуз Коллінз та Коко Вандевеге. Хоча для пари Кіченок початок матчу складався ідеально.

В першому сеті американки були розбиті з розгромним рахунком 6:2. Втім, далі Роуз Коллінз та Вандевеге почали приходити до себе. В другому сеті Кіченок та Остапенко не втримали майже переможний результат 5:3 та програли чотири гейми поспіль.

На тай-брейках дана пара ледь не створила чудо. Кіченок та Остапенко змогли відіграти чотири матч-боли суперниць та зрівняти рахунок, але два переможних очки все ж були за американками.

В підсумку саме Роуз Коллінз та Вандевеге пройшли до півфіналу.

Теніс. WTA 500 (Сан-Дієго). Парний розряд. 1/4 фіналу.

Людмила Кіченок / Єлєна Остапенко – Даніель Роуз Коллінз / Коко Вандевеге – 1:2 (6:2, 5:7, 9:11).