WTA 250 у Осаці: українка Володько знялася з вирішального матчу відбору проти індіанки

980
Катерина Володько. Фото: Google
Українська тенісистка Катерина Володько (WTA 277) завершила виступи на хардовому турнірі серії WTA 250 в Осаці (Японія). Анкіті Райні перемога дісталась фактично без боротьби.

Катерина Володько (WTA 277) через проблеми зі здоров’ям завершила виступи на хардовому турнірі серії WTA 250 в Осаці (Японія).

За рахунку 1:2 у першому сеті українка відмовилася від продовження боротьби. У матчі було проведено лише три гейми, гра тривала 21 хвилину.

Раніше тенісистки  між собою не зустрічалися.

WTA 250. Осака (Японія). Кваліфікація, фінал

Анкіта Райна (Індія) – Катерина Володько (Україна) – 2:1, відмова Володько

• В першому раунді кваліфікації турніру WTA 250 у японській Осаці, наша співвітчизниця переграла господарку змагань Сакуру Хосогі 2:0 (6:3, 6:1).
  • В наступному колі змагань Анкіта Райна зіграє з представницею Японії Моюке Учідзіми.
  • У 2004 році Катерина Володько (в дівоцтві – Бондаренко) стала чемпіонкою Вімблдону серед юніорок, перемігши в фіналі сербку Ану Іванович.