Світоліна програла Соболенко і вилетіла із супертурніру в Римі: українка не реалізувала три матч-боли

684
Еліна Світоліна. Фото: Google
Відома вітчизняна тенісистка та перша ракетка України Еліна Світоліна (WTA 19) не зуміла вийти до чвертьфіналу ґрунтового турніру WTA 1000 у Римі (Італія), поступившись білорусці Аріні Соболенко.

Еліна Світоліна припинила участь у змаганнях на престижному ґрунтовому турнірі WTA 1000 у Римі (Італія). Наша спортсменка у напруженій боротьбі поступилася представниці Білорусі Аріні Соболенко.

Українка зуміла виграти перший сет з рахунком 6:4, але розгромно програла у другому – 1:6.

У третьому періоді наша співвітчизниця повела 2:0, але все ж таки поступилася білорусці, не реалізувавши три матч-боли.

WTA 1000 Рим. Грунт. 1/8 фіналу

Еліна Світоліна (Україна) [16] – Аріна Соболенко [2] – 1:2 (6:4, 1:6, 6:7 (7:9)

Відзначимо, що це була четверта зустріч суперниць. В українки одна перемога в очних поєдинках.

• У чвертьфіналі турніру у Римі білоруска зіграє проти Альони Остапенко (Латвія, WTA 10), яка посіяна під дев’ятим номером.
  • Латишка у столиці Італії грає в одній парі із ще однією представницею України Людмилою Кіченок. Українсько-латвійський тандем уже вийшов до чвертьфіналу змагання.