Снігур здобула перемогу на турнірі ITF W50: українська тенісистка виграла перший титул у цьому сезоні

117
Дарина Снігур. Фото: Google
Дарина Снігур здобула перемогу на турнірі ITF W50, вигравши фінал основної сітки змагань. Українська тенісистка обіграла Валентину Різер із Швейцарії.

Сьогодні, 21 квітня, відбувся фінальний поєдинок основної сітки ґрунтового турніру серії ITF W50.

Дарина Снігур (WTA №132) стала чемпіонкою змагань, що проходили у французькій Кальві.

Українська тенісистка у двох сетах виявилася сильнішою за швейцарську представницю Валентину Різер (WTA №264).

Зустріч тривала одну годину та 10 хвилин. Обидва сети Дарина Снігур виграла без особливих проблем.