Володько вийшла в 1/8 фіналу ITF (W100) в Токіо: українська тенісистка здолала вже третю місцеву спортсменку

603
Катерина Володько. Фото: Федерація Тенісу України
Українська тенісистка Катерина Володько виграла свій стартовий матч в основній сітці змагань ITF в японському Токіо (W100). Здолати їй вдалося місцеву спортсменку Сакуру Хосогі.

Українка Катерина Володько (№277 WTA) здолала японку Сакуру Хосогі (№235 WTA) - 6:0, 3:6, 6:3 у першому колі змагань ITF в Японії та вийшла у наступний раунд.

Володько обіграла володарку «wild card» за дві години.

Українка чотири рази подала навиліт, припустилася шість подвійних помилок, програла п'ять геймів на своїй подачі та зробила вісім брейків. Зазначимо, що Володько здобула в Токіо вже третю перемогу поспіль, оскільки стартувала на турнірі у кваліфікації.

Раніше вона здолала японку Ріко Кікаваду та її землячку Міхо Курамочі.

В 1/8 фіналу турніру Володько зіграє проти Кадзі Харука (Японія). Цей матч відбудеться у середу, 6 вересня. Матч розпочнеться приблизно о п’ятій ранку за Києвом.