«Пускають людей в розхід, як хочуть»: кум Реброва розповів, як воює у складі спецпідрозділу СБУ Альфа

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1143
1 голос
«Пускають людей в розхід, як хочуть»: кум Реброва розповів, як воює у складі спецпідрозділу СБУ Альфа
Сергій Стаховський. Фото: Google
Колишній капітан чоловічої збірної України Сергій Стаховський розповів, як потрапив та воює у спецпідрозділі СБУ Альфа, озвучивши моторошні подробиці боїв за Авдіївку та Бахмут.

Сергій Стаховський, який після початку повномасштабної війни змінив тенісну ракетку на автомат і зараз воює у складі спецпідрозділу СБУ Альфа, розповів, як саме він потрапив до цього формування.

«Якби в нас не було повномасштабної війни, то такого кар'єрного стрибка (каже з іронією) бути не могло. Але умови, в яких знаходиться наша країна, дозволяють інколи таким от «ексцесам», як я, з'являтися в не дуже типових для тенісистів місцях».

Не зважаючи на те, що Стаховський не є професійним військовим, у лавах воєнізованого спецпідрозділу він зовсім не папери розкладає по папкам, а виконує справжні бойові завдання на рівні зі своїми побратимами.

«У нас є розрахунок міномета, є розрахунок FPV – вони можуть працювати, як у тандемі, так і автономно.

Я був під'єднаний більше до частини FPV, як інженер-споряджувач дронів. Влаштовуєш бойову частину на дрон, вставляєш в неї електродетонатор, під'єднуєш до мережі і запускаєш його в повітря».

Стаховський воює на найспекотніший ділянці фронту – Донбасі. Приймав участь у боях за Бахмут та Авдіївку, де став свідком абсолютно безлюдяної військової стратегії росіян.

«Ситуація складна, хоча кількість людей, яких пі*ари втрачають, шалена. Але це від слова зовсім їх ніяк не зупиняє. Я брав участь в обороні Бахмута минулого року і пам'ятаю, які там шалені цифри втрат були у них. Пройшов рік і нічого не змінилося.

Тобто вони максимально не акцептують своїх втрат, їм взагалі пофіг. Вони пускають людей в розхід, як хочуть», – розповів з-поміж іншого Стаховський в інтерв'ю УП.

  • Сергій Стаховський, який перебуває в тісних родинний зв'язках з головним тренером національної збірної України з футболу Сергієм Ребровим (кум), є володарем чотирьох титулів АТР в одиночному розряді та трьох титулів ATP у парному розряді.
  • До початку повномасштабної війни заснував власну справу з виноробства на Закарпатті.
  • Зараз ексспортсмен є військовослужбовцем ЦСО «А» СБУ, маючи звання майстер-сержант.
X