Жахлива розв'язка змагань з художньої гімнастики: українки фінішували на сьомому місці, хоча після першого виступу йшли другими

1684
Українські гімнастки на подіумі групових вправ Євро-2024. Фото: Enrico Della Valle
Відбувся фінал Олімпійських Ігор з художньої гімнастики у груповому багатоборстві. Українські спортсменки посіли сьоме місце, хоча після першого виступу йшли другими.

Сьогодні, 10 серпня, відбувся фінал з художньої гімнастики у груповому багатоборстві на Олімпійських Іграх у Парижі.

Україну представили Діана Баєва, Аліна Мельник, Марія Височанська, Валерія Перемета, Кіра Ширикіна.

Українські спортсменки після першого виступу йшли другими, однак завершили змагання на сьомій позиції.

Золоту нагороду Олімпіади виграла команда із китайських гімнасток. «Срібло» – у Ізраїля, а Італія здобула бронзову медаль.

Боксер Олександр Хижняк, який здобув золоту медаль на Олімпіаді-2024 у Парижі, повернувся до України. Сайт sport-express.ua публікує найголовніше зі слів нового чемпіона.