Збірна України завершила виступи на олімпійському турнірі з футболу: підопічні Ротаня не змогли перемогти Аргентину

139
Збірна України U-23. Фото: Віталій Вітлео
Відбувся поєдинок в рамках третього туру групового етапу футбольного турніру Олімпіади, в якому зустрілися олімпійські збірні України та Аргентини.

Сьогодні, 30 липня, завершився груповий етап футбольного турніру на Олімпійських Іграх-2024 в групі В. В рамках третього туру зустрілися збірні України та Аргентини.

Протягом всього першого тайму підопічні Руслана Ротаня створювали моменти на рівні з аргентинцями.

Проте одразу по перерві Україна пропустила швидкий гол – відзначився Тьяго Альмада на 47-й хвилині.

Збірна Аргентини втримала переможний результат, а наприкінці зустрічі Клаудіо Ечеверрі встановив остаточний рахунок.

0:2 – олімпійська збірна України завершує виступи на Олімпіаді на стадії групового етапу.

ВІДЕО ГОЛІВ МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ У НАШОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ

Олімпійські ігри. Груповий етап. Третій тур

Україна – Аргентина – 0:2

Голи: Альмада, 47, Ечеверрі, 90+1

Турнірна таблиця групи В:

• Зазначимо, що у паралельній грі групи збірна Марокко обіграла Ірак (3:0).
  • У плей-оф вийшли перші два місця квартету. Марокко зіграє в чвертьфіналі проти США, а Аргентина зустрінеться з Францією.
  • Футбольний турнір Олімпіади-2024 проходитиме у Франці до 11 серпня.