Україна героїчно вирвала перемогу над Марокко: команда Ротаня вперше тріумфувала на Олімпіаді у матчі-трилері

822
Максим Брагару та Ашраф Хакімі. Фото: УАФ
Олімпійська збірна України у поєдинку другого туру групового турніру ОІ перемогла команду Марокко (2:1). Синьо-жовті вирвали вікторію граючи у меншості.

Перший тайм поєдинку у Сент-Етьєні попри спеку, яка перевищувала позначку у 30 градусів, пройшов дуже жваво. Більше ініціативою володіли підопічні Руслана Ротаня в середині тайму перевага у володінні м’ячем перевтілилася у гол, коли пас-цукерочку від динамівця Максима Брагару у дотик замкнув представник Шахтаря Дмитро Криськів.

▶️  Відео голу Дмитра Криськіва дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Однак по перерві активнішими вже були марокканці й… Українці знову ж наступили на ті самі граблі, що й у грі з Іраком. На 63 хвилині наш оборонець Володимир Салюк сфолив у штрафному майданчику на Саф’яні Рахімі та ще й отримав пряму червону картку. Саф’яні удар з точки реалізував чітко, а  Володимир пішов відпочивати до роздягальні завчасно.

▶️  Відео фолу Салюка та голу Дмитра Рахімі дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Граючи у форматі 10 на 11 українці почали діяти від оборони й в підсумку зуміли не лише втримати нічию, а й вирвати перемогу, дякуючи голу Ігоря Краснопіра.

▶️  Відео голу Ігоря Краснопіра дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Олімпійські ігри. Груповий етап. Перший тур

Україна – Марокко – 2:1 (1:0)

Голи: Криськів, 22, Краснопір, 90+9 – Рахімі, 64, пен.

Вилучення: Салюк, 63.

В іншому матчі квартету В Аргентина, яка осоромилась у першому турі програвши Марокко (1:2), впевнено переграла команду Іраку (3:1).

🔥Ознайомитися з турнірною таблицею нашої команди можна тут.