«Марокко на голову сильніше за Ірак»: Шаран оцінив суперника України на Олімпіаді – Ротаню і Ко не позаздриш

100
Головний тренер олімпійськох збірної України Руслан Ротань. Фото: УАФ
Ексголовний тренер Олександрії Володимир Шаран поділився очікуваннями від гри олімпійської збірної України проти Марокко у другому турі групового турніру ОІ-2024.

За підсумками поєдинків першого раунду групового етапу футбольного олімпійського турніру у групі В між командами Марокко та Аргентини (2:1) і Іраку й України (2:1) Володимир Шаран дав оцінку майбутньому супернику синьо-жовтих, зваживши на гру команди Руслана Ротаня також.

Дивився гру між марокканцями і аргентинцями і мені африканська збірна сподобалась. У першому таймі вони аргентинців перегравали. Так, по перерві підсіли і перейшли на гру від оборони, але в цілому команда дуже хороша. видно, що фізично там всі гравці на пристойному рівні, техніка теж присутня.

Марокко на голову сильніше за Ірак, тому перемогти їх буде дуже складно. Чомусь я так думаю, що з Марокко Україна вже не буде грати першим номером, а діятиме від оборони», –  розповів Шаран в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол».