«Все пішло не так»: Роман Кокошко завершив виступи на ЧС-2023 з легкої атлетики за підсумками кваліфікації

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
450
0 голосів
«Все пішло не так»: Роман Кокошко завершив виступи на ЧС-2023 з легкої атлетики за підсумками кваліфікації
Роман Кокошко. Фото: Google
Україна не буде представлена у фіналах змагань зі штовхання ядра на чемпіонаті світу-2023 з легкої атлетики. Роман Кокошко завершив виступи в Будапешті за підсумками кваліфікації.

Україна не буде представлена у фіналах змагань зі штовхання ядра, оскільки Роман Кокошко завершив виступи на чемпіонаті світу-2023 з легкої атлетики за підсумками кваліфікації.

До змагань в Угорщині українець підходив з доробком у шість міжнародних перемог від початку літньої частини сезону. У березні ж він здобув «бронзу» чемпіонату Європи в приміщенні з особистим рекордом – спробою на 21.84 метра.

Українець стартував у групі А, що складалась з 19 спортсменів. Та після першої спроби опинився на третій з кінця сходинці – 18.56 метра.

У другій спробі Роман покращив результат до 19.09 метра, з третьої – до 19.17. Найкращого результату Кокошка вистачило лише для 17-го місця в групі, а пройти могли лише 12 найкращих спортсменів з двох змагальних груп. Таким чином, Роман завершив свої виступи на турнірі.

Український легкоатлет поділився своїми думками щодо невдалого виступу на чемпіонаті світу:

«Все пішло не так. На розминці все було добре, незважаючи на те, що йшов дощ, сектор був дуже мокрий. Першу спробу не дали зробити повторну, хоча там просто поїхали ноги, вони як на ковзанці летіли. Не знаю в чому причина, потрібно аналізувати, потрібно думати, в якому напрямку рухатися далі», – заявив Кокошко в коментарі Суспільне Спорт.

  • ЧС-2023 став для Кокошка другим у кар'єрі. Українець дебютував на рівні світової першості минулого року в Юджині, але з результатом у 20.02 метра став 14-м у кваліфікації та не пройшов до дванадцятки фіналістів.
  • Результат у 19.17 метра став найгіршим для Кокошка на всіх змаганнях з першого травня 2022 року. Відтоді українець незмінно кидав щонайменше за 19.52 метра.
X