Українка фінішувала в топ-20 гонки на 35 км зі спортивної ходьби на чемпіонаті світу з легкої атлетики: деталі

191
Василина Сидорчук. Фото: Associated Press
Українські скороходки Василина Сидорчук та Аліна Цвілій фінішували далеко поза п’єдесталом пошани у гонці на 35 км зі спортивної ходьби в рамках чемпіонату світу з легкої атлетики.

В гонці на 35 км зі спортивної ходьби на чемпіонаті світу з легкої атлетики, що проходить у Будапешті, українські скороходки Василина Сидорчук та Аліна Цвілій посіли 20 та 34 місце відповідно.

Сидорчук непогано почала гонку, тримаючись у вісімці лідерів, але згодом почала втрачати позиції, в підсумку замкнувши топ-20 даної гонки.

Цвілій ж протягом першої половини гонки була в тридцятці найкращих, але в підсумку фінішувала на 34 місці.

Таким чином, українські скороходи закінчили чемпіонат світу в Будапешті без медалей. Найкращий результат – десяте місце Олени Собчук в гонці на 20 км серед жінок.

• Для Сидорчук результат (2:57:24 години) став другим найкращим у кар'єрі на 35 км.
  • У травні вона подолала дистанцію майже на дві хвилини швидше в рамках командного Євро зі спортивної ходьби у Чехії.