Три тривоги у матчі за Суперкубок України з футзалу: Хіт вдруге виграв трофей, здолавши Кардинал

696
Хіт - Кардинал-Рівне. Фото: трансляція матчу на YouTube-каналі «Асоціація футзалу України»
ХІТ здобув Суперкубок України з футзалу, перегравши Кардинал-Рівне у Бучі. Матч двічі переносили через повітряну тривогу та ще одного разу переривали через ту ж причину.

Сьогодні, 17 серпня, відбувся матч за Суперкубок України з футзалу. В ньому зіграли чемпіон минулого сезону ХІТ з Києва та володар Кубка України-2022/23 Кардинал-Рівне.

Через повітряні тривоги гра розпочалася на дві години пізніше, ніж планувалося – о 18:45.

На 12-й хвилині першого тайму учасникам матчу втретє довелося йти в укриття. Гру було призупинено на пів години.

Київський ХІТ здобув трофей, перегравши Кардинал-Рівне. На початку другого тайму Ігор Чернявський відкрив рахунок, обікравши суперника та реалізував вихід «сам на сам», а в кінці зустрічі Даниїл Абакшин встановив остаточний рахунок на табло.

Суперкубок України з футзалу

ХІТ (Київ) – Кардинал-Рівне – 2:0

Голи: Чернявський, 21, Абакшин, 39.

Зазначимо, що поєдинок проводився у Бучі. Пропозиція провести гру на бучанському стадіоні «Академія спорту» надійшла від Бучанської міської ради. Асоціація футзалу України прийняла саме її, розглянувши та проаналізувавши всі заявки.

• Матч проходив без глядачів з міркувань безпеки.
  • Сьогоднішня перемога в Суперкубку України стала другою для київської команди в історії.