Ткачук і Рижикова пролетіли повз фінал ЧС з легкої атлетики: результати українок на дистанції 400 м з бар'єрами

510
Анна Рижикова. Фото: Google
На чемпіонаті світу з легкої атлетики відбулися півфінальні забіги на 400 метрів з бар'єрами. Україну на цій стадії представляли дві бігунки – Анна Рижикова та Вікторія Ткачук.

Сьогодні, 22 серпня, проходить четвертий змагальний день чемпіонату світу з легкої атлетики. Анна Рижикова та Вікторія Ткачук взяли участь у півфіналі забігу на 400 метрів з бар'єрами.

До фіналу вийшли найкращі два місці з трьох півфіналів та ще дві найкращі спортсменки за часом.

У першому півфінальному забігу брала участь Вікторія Ткачук, яка фінішувала на сьомому місці, подолавши дистанцію за 55,43. Анна Рижикова стала четвертою у другому півфіналі, завершивши забіг за 54,42, що стало найкращим результатом українки в сезоні.

На жаль, за підсумками змагання, українки не змогли кваліфікуватися до фіналу турніру. У півфіналі найкращий час показала американка Шамьє Літтл (52,81).

• Фінал із забігу на 400 метрів з бар'єрами відбудеться 24 серпня о 22:50.
  • У попередньому раунді Вікторія Ткачук стала другою в четвертому забігу з результатом 55,05, а Анна Рижикова стала третьою з результатом 54,70.
  • Чемпіонат світу з легкої атлетики примає столиця Угорщини Будапешт.