«Спорт – поза політикою?»: Романчук прокоментував обстріл російськими терористами спорткомплексу в Дніпрі

423
Михайло Романчук. Фото: МОК
Плавець Михайло Романчук різко відреагував на обстріл росіянами спорткомплексу «Метеор» в Дніпрі, вчергове звернувши увагу на популістичні лозунги країни-окупанта.

В ніч проти 15 серпня російські терористичні війська завдали масованого ракетного удару по території України. Зокрема, влучання зафіксовано і в спорткомплексі «Метеор» у Дніпрі.

Плавець Михайло Романчук у своєму Instagram відреагував на атаку терористів таким чином:

«Це басейн, де я готувався до моєї Олімпіади в Токіо».

«І так він виглядає після чергової нічної атаки ракет і безпілотників. Спорт – поза політикою?»

Нині Романчук готується до виступів на Олімпіаді в Парижі, на яку він здобув ліцензію в квітні 2023 року.

• Раніше плавець мав брати участь у етапі Кубка світу в столиці Франції, але через незадовільну якість води в річці Сена заплив було скасовано.
  • Наступний етап Кубка світу на відкритій воді для Романчука пройде на початку грудня в ізраїльському Ейлаті.
  • На чемпіонаті світу в Фукуоці Романчук дістався єдиного фіналу України на відкритій воді. В перегонах на 5 км він посів 11-те місце.
  • Перед вирішальним етапом Михайло йде 22-м у проміжному чоловічому заліку турніру. 300 очок він набрав у Сома-Бей, посівши дев'яте місце на дистанції у 10 км.