Президент Федерації фехтування України закликав керівника технічного директорату звільнитися: все через Харлан

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
489
0 голосів
Президент Федерації фехтування України закликав керівника технічного директорату звільнитися: все через Харлан
Михайло Ілляшев. Фото: Google
Президент Федерації фехтування України Михайло Ілляшев прокоментував скандальне відео з технічним делегатом Дітером Ламмером, який дав чорну картку Ользі Харлан після розмови телефоном.

Попри те, що Ольга Харлан рішенням НОК отримала олімпійську ліцензію, пристрасті щодо її дискваліфікації через відмову потиснути руку росіянці Анні Смірновій не вщухають.

Так, президент Федерації фехтування України Михайло Ілляшев прокоментував відео з технічним делегатом Дітером Ламмером, який перед тим, як показати чорну картку, розмовляв з кимось телефоном, отримавши його від тренера росіянки Алєксєя Тіхомірова.

Ілляшев закликав Ламмера піти у відставку:

«Що ми будемо думати? Уявіть, будь ласка, ситуацію, коли суддя в залі суду бере телефон у представника сторони і з кимось розмовляє. З цього моменту такий суддя не є надійним і має піти у відставку. На нашу думку, те саме стосується Ламмера».

Ілляшев також розповів деталі винесення рішення технічним делегатом, який чітко не міг відповісти на питання президента федерації про те, хто ж вирішив дати чорну картку: 

«Ламмер відповів, що це його рішення. Я сказав, що він не може прийняти таке рішення, тому що його має приймати Технічний директорат, який є колегіальним органом і за нього треба голосувати.

Тоді Ламмер відповів, що це було рішення Технічного директорату. Я попросив протокол з результатами голосування і саме рішення, а він почав на мене кричати, мовляв, чи підозрюю я його в шахрайстві».

Також технічний делегат усіляко перешкоджав апелюванню української делегації на рішення Ламмера:

«Я відповів, що мені просто потрібен протокол, оскільки ми хочемо подати протест і оскаржити рішення. Він заперечував проти надання будь-якого протоколу. Я також просив призупинити рішення на час розгляду нашого протесту, і він відмовив», – сказав Ілляшев у коментарі Inside The Games.

  • Українська фехтувальниця перемогла росіянку в 1/32 фіналу чемпіонату світу (15:7), але відмовилася тиснути руку представниці країни-агресора. 
  • Раніше ми повідомляли, що Харлан отримувала погрози від росіян після відмови потиснути руку Смірновій.
  • Організатори чемпіонату світу дискваліфікували українську фехтувальницю через відмову потиснути руку росіянці, але потім допустили Ольгу до участі у командних змаганнях.
  • Харлан є олімпійською чемпіонкою Пекіна-2008.
X