На ЧС з легкої атлетики пройшов фінал зі спортивної ходьби на 20 км: три українки фінішували в топ-20

156
Людмила Оляновська, фото: Google
Другий день чемпіонату світу з легкої атлетики стартував зі спортивної ходьби жінок на 20 кілометрів. В змаганні прийняли участь три українки.

У другий день чемпіонату світу з легкої атлетики, який проходить у Будапешті, три українки прийняли участь у змаганні зі спортивної ходьби на 20 кілометрів.

Людмила Оляновська, Олена Собчук та Ганна Шевчук змогли фінішувати у топ-20.

Найкращий результат продемонструвала Собчук – 1:28:50 та 10-те місце. Оляновська зайняла 11-те місце з результатом 1:29:36. Шевчук (1:31:44) посіла 20-ту сходинку. Перемогла у змаганні іспанка Марія Перез.

Додамо, що Собчук виконала олімпійський норматив і тепер точно буде представлена на Іграх у Парижі-2024. Оляновській для кваліфікації на Олімпіаду не вистачило усього 16 секунд.

ЧС-2023. Спортивна ходьба — 20 км (жінки):

1. Марія Перез (Іспанія) — 1:26.51

2. Джеміма Монтаг (Австралія) — 1:27.16

3. Антонелла Палмисано (Бразилія) — 1:27.26

• На чемпіонаті світу у наступні дні також відбудуться дві гонки зі спортивної ходьби на 35 км.
  • Чемпіонат світу стартував 19 серпня та проходить до 27 серпня.
  • Прямі трансляції турніру доступні на сайті та телеканалі Суспільне Спорт.