Відомі перші призери чемпіонату світу з легкої атлетики: як виступив український спортсмен

919
На чемпіонаті світу з легкої атлетики розіграли перший комплект медалей. Вже завершились змагання зі спортивної ходьби на 20 кілометрів серед чоловіків.

На чемпіонаті світу з легкої атлетики пройшли перші змагання зі спортивної ходьби серед чоловіків.

За Україну у 20-кілометровому чоловічому фіналі виступав 29-річний Сергій Світличний, національний чемпіон у 20-кілометровому старті. Він вперше у кар'єрі виступав на чемпіонаті світу.

Світличний зміг потрапити у топ-30, зайнявши 29-те місце. Час у 1:22:28 став його найкращим результатом сезону та другим особистим рекордом у кар'єрі. Переміг у змаганні іспанець Альваро Мартін.

ЧС-2023. Спортивна ходьба — 20 км (чоловіки):

1. Альваро Мартін (Іспанія) — 1:17:32

2. Персеус Калстрем (Швеція) — 1:17:39

3. Кайо Бонфім (Бразилія) — 1:17:47

• На чемпіонаті сумарно розіграють чотири комплекти нагород зі спортивної ходьби. Жінки пройдуть 20 кілометрів, також відбудуться дві гонки на 35 км.
  • Чемпіонат світу в Угорщині проходить з 19 по 27 серпня, всього буде розіграно 49 комплектів нагород.
  • Прямі трансляції турніру можна дивитися на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також місцевих телеканалах Суспільного.