«Хотілося поборотися за медалі»: стрибун Проценко розказав, чому не вдалося вдруге піднятися на подіум ЧС

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
399
0 голосів
«Хотілося поборотися за медалі»: стрибун Проценко розказав, чому не вдалося вдруге піднятися на подіум ЧС
Андрій Проценко, фото: Google
35-річний український стрибун у висоту Андрій Проценко завершив виступи на чемпіонаті світу-2023 з легкої атлетики у статусі фіналіста. Андрій розказав, чому він не зміг втрутитися у боротьбу за медалі.

Проценко приїхав на ЧС у Будапешті в якості чинного бронзового призера світової першості, але зайняв лише 11 місце у фіналі. 

У кваліфікації він стрибнув на 2,28 м, це був його особистий рекорд сезону. У фіналі він показав результат 2,25 м (другий найкращий у сезоні).

Проценко сказав, що задоволений своїм результатом.

«Настрій був гарний, просто кваліфікація вийшла для мене важкою, вже тоді стопу відчував. Таких високих стрибків в мене не було в сезоні, і це вперше я більш-менш почав влучати. Я натикаюся на відштовхуванні та набиваю суглоб. Головне – розстрибатися, але щось важко зараз. Здавалося і спекотніше, ніж на кваліфікації, дуже важко стрибалося, розпочалося – взагалі, нічого скласти не міг.

Але, в цілому, я задоволений. Звичайно, хотілося стрибнути вище, поборотися за медалі, але не завжди все виходить, як хочеться. А по сезону складалося в мене не так вже й добре, тому результатом задоволений», – сказав Проценко в коментарі для «Суспільне Спорт».

  • Для 35-річного Андрія Проценка цей світовий форум став восьмим в кар’єрі.
  • Рекордсменом чемпіонатів світу залишається українець Богдан Бондаренко (2,41 на ЧС-2013). Світовий рекорд (2,45) належить кубинцю Хав’єру Сотомайору, він тримається з 1993 року.