Харлан зустрілася з Залужним: що сказав головнокомандувач відомій шаблістці

569
Ольга Харлан. Фото: Google
Українська фехтувальниця Ольга Харлан зустрілася з головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним. Про це спортсменка повідомила у своїх соціальних мережах.

Найвідоміша українська шаблістка Ольга Харлан на своїй сторінці в інстаграмі виклала спільне фото з одним з найвідоміших співвітчизників.

На світлині головнокомандувач української армії Валерій Залужний у футболці з прінтом словацької САУ Zuzana обіймає 32-річну спортсменку, яка здобула ще більшої популярності після того як на нещодавньому чемпіонаті світу, попри загрозу дискваліфікації, відмовилася потиснути руку російській суперниці.

«Сказав, що все буде добре», – підписала фотографію з Залужним фехтувальниця.

• Харлан є 15-разовою призеркою чемпіонатів світу (шість золотих, сім срібних і дві бронзових медалі) і 21-разовою призеркою європейських першостей (вісім золотих, сім срібних і шість бронзових нагород).
  • На Олімпійських Іграх Ольга виборола «золото» і «срібло» в командній шаблі, а також здобула дві «бронзи» в індивідуальному заліку.