Харлан отримала вищу нагороду СБУ: що сказала фехтувальниця росіянам після отримання відзнаки

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
362
0 голосів
Харлан отримала вищу нагороду СБУ: що сказала фехтувальниця росіянам після отримання відзнаки
Ольга Харлан. Фото: СБУ
Українська фехтувальниця Ольга Харлан зустрілася з курсантами національної академії СБУ, де вона працює, а також отримала найвищу нагороду закладу.

Ольга Харлан зустрілася з курсантами національної академії СБУ, де вона працює.

Українська фехтувальниця розповіла, що пишається тим, що вона працює в Службі Безпеки України:

«Ми не можемо потискати руку нашому ворогу. А маємо показувати всьому світу, що війна триває, і ці «нейтральні» спортсмени не повинні бути на міжнародній арені. І ми будемо все робити, щоб їх не було ні на олімпіаді, ні на будь-яких світових змаганнях.

Я пишаюся бути співробітницею Служби безпеки України, зокрема Національної академії СБУ. І пишаюся тим, що росіяни знають, що я працюю в СБУ. Нехай бояться!», – заявила спортсменка на зустрічі.

Ользі Харлан вручили найвищу нагороду національної академії СБУ, а саме «Знак пошани».

  • Українська фехтувальниця є олімпійською чемпіонкою Пекіна-2008 та шестиразовою чемпіонкою світу.
  • Українка отримала дискваліфікацію після відмови тиснути руку фехтувальниці з РФ Анні Смірновій. 
  • Ольга Харлан здобула перемогу над росіянкою (15:7) і після завершення бою пропонувала стукнутися зброєю замість рукостискання. Проте після того, як росіянка відмовила від пропозиції, українка залишила доріжку.
  • Організатори турніру дискваліфікували українку, мотивуючи це порушенням спортивних принципів і правил фехтування – кожна сутичка має обов’язково завершуватися рукостисканням.  
  • Згодом дискваліфікацію Харлан відмінили. Також МОК запевнив, що Ольга попри все матиме спеціальну ліцензію на участь в Олімпіаді 2024 року, що пройде в Парижі.
X