Двох поразок не вистачило: Сторлі хоче третій бій з Амосовим

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
189
0 голосів
Двох поразок не вистачило: Сторлі хоче третій бій з Амосовим
Ярослав Амосов (ліворуч) та Логан Сторлі (праворуч). Фото: Google
Американський боєць напівсередньої ваги Bellator Логан Сторлі заявив, що єдиний варіант для нього це третій бій з чемпіоном українцем Ярославом Амосовим.

В головній події турніру Bellator 298 Логан Сторлі (15-2) переміг Брендона Уорда (17-7) технічним нокаутом у другому раунді.

Американець заявив, що після перемоги над співвітчизником хоче знову битись проти українського бійця Ярослава Амосова (27-0):

«Це був другий мій бій за останні п'ять місяців. MVP – вільний агент. Джейсон Джексон – мій товариш по команді. Залишається тільки Амосов. Від нього мої єдині дві поразки.

Я програвав тільки одному хлопцю, який, як я думаю, зараз може бути кращим незалежно від ваги і в будь-якій промоції. Це те, що я хочу повернути. Думаю, що поклав гарний початок для цього», – заявив американський боєць на прес-конференції після бою з Уордом.

  • В останньому поєдинку Ярослав Амосов розгромно переміг Сторлі (50:45, 50:45, 50:45 за одноголосним рішенням арбітрів).
  • Бій з українцем виглядає малоймовірним для Логана, оскільки після міс-матчів претенденти ще довго не отримують титульні бої.
X