Україна здобула «срібло» в артистичному плаванні: це перша медаль країни на ЧС-2024 з водних видів спорту

308
Збірна України з артистичного плавання. Фото: Google
У Досі відбувся фінал акробатичної програми чемпіонату світу з водних видів спорту у артистичному плаванні. Збірна України здобула «срібло», набравши 243,3167 бала.

Збірна України здобула першу нагороду на чемпіонаті світу з водних видів спорту. Українські артистичні плавчині здобули «срібло» в акробатичній програмі.

Україну представили вісім спортсменок: Марина та Владислава Алексіїви, Марта Фєдіна, Олександра Горецька, Вероніка Гришко, Дарія Мошинська, Анастасія Шмоніна, Валерія Тищенко.

За свій виступ українська команда отримала 243.3167 бала, що дозволило зайняти друге місце та виграти першу медаль України в артистичному плаванні на ЧС-2024.

Переможницями змагань стала команда Китаю, яка отримала 244.1767 бала, а замкнули трійку США з 242.2300 очками.

• Зазначимо, що чемпіонат світу у катарській Досі стартував у п'ятницю, 2 лютого.
  • Це заключний етап кваліфікації, де розігруються олімпійські ліцензії, їх отримають п'ять найкращих збірних за сумою акробатичної, технічної та довільної програм.