Особистий рекорд сезону: популярна українська спортсменка стала чемпіонкою країни в запеклій боротьбі з тезкою

1368
Юлія Левченко. Фото: Getty Images
У суботу, 3 лютого, Юлія Левченко стала чемпіонкою України в стрибках у висоту в приміщенні. На турнірі у Києві вона підкорила планку у 1.92 м.

Юлія Левченко стала переможницею змагань зі стрибків у висоту серед жінок на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні, що триває у Києві.

У боротьбі за золоту медаль вона сперечалася із Юлією Чумаченко.

Вони стартували одразу з висоти 1.79 м. Цей бар’єр та два наступні – 1.83 та 1.87 вони подолали з першої спроби.

Далі Левченко з першої спроби підкорила 1.90 м, натомість Чумаченко зробила це із другої. Після Чумаченко не зуміла з трьох спроб взяти висоту 1.92 м, яку Левченко підкорила одразу.

1.92 м – це особистий ректор Левченко у сезоні. Вона ще спробувала взяти висоту 1.94 м, однак їй це не вдалося.

Чумаченко та Лілія Клінцова, яка стала третьою, також встановили особисті рекорди у новому сезоні.

Легка Атлетика. Чемпіонат України у приміщенні. Київ. Стрибки у висоту (жінки)

1. Юлія Левченко – 1.92 м;
  2. Юлія Чумаченко – 1.90 м;
  3. Лілія Клінцова – 1.79 м.

Зазначимо, що Левченко тріумфувала на другому поспіль турнірі. На початку року вона виграла Різдвяні старти, де підкорила 1.85 м.