Українські сноубордисти виграли дві медалі на міжнародних змаганнях: Карпов взяв «золото» у сноубордкросі

255
Антон Карпов та Елеонора Павлюк, фото: НОК
На змаганнях Міжнародної федерації лижного спорту (FIS) українці заробили дві нагороди. Антон Карпов виграв сноубордкрос, а Елеонора Павлюк стала призером у слаломі.

Дві медалі принесли Україні сноубордисти, які виступали на змаганнях FIS.

Антон Карпов виграв сноубордкрос на Swiss Snowboard Tour у швейцарському Ленку, залишивши позаду у фіналі двох господарів траси та товариша по команді Івана Мальованного.

Це третій загалом і другий безпосередньо у Ленку п’єдестал на змаганнях FIS для 26-річного спортсмена. Минулого року він виграв срібну нагороду.

Бронзовим призером у дисципліні паралельний гігантський слалом стала на FIS Аlperia Cup у Нова-Леванте / Велшнофен (Італія) українка Елеонора Павлюк.

Для 18-річної сноубордистки з Івано-Франківщини це перша медаль на змаганнях такого рівня серед дорослих.

• Раніше український саночник Антон Дукач посів 12-те місце на чемпіонаті світу в німецькому Альтенберзі. Андрій Мандзій замкнув топ-15, а Данило Марциновський класифікувався у третьому десятку.