Костевич виборола срібну медаль на міжнародному турнірі з кульової стрільби: це друга нагорода для України

224
Олена Костевич, фото: Google
Чернігівська стрільчиня Олена Костевич виборола нагороду на міжнародному турнірі з кульової стрільби H&N-Cup, що проходить у Мюнхені (Німеччина).

Олімпійська чемпіонка Олена Костевич здобула срібну нагороду у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м (вправа ПП-3).

У кваліфікації Костевич показала п’ятий результат (576), після чого у фіналі стала другою, поступившись лише представниці Сербії Зорані Аруновіч (241.1 проти 244.0).

Це друга медаль української збірної на цих змаганнях. Днем раніше золоту медаль виборола спортсменка з Одеси Крістіна Остапенко у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 м.

• Минулого року Костевич здобула дві золоті медалі в цьому турнірі.
  • Тоді в одному з фіналів українська спортсменка переграла ту ж саму багаторазову медалістку чемпіонатів світу та Європи Арунович з Сербії.
  • Чемпіонка та триразова бронзова медалістка Олімпійських ігор Олена минулого літа виграла медаль для України на чемпіонаті світу з кульової стрільби.
  • Для Костевич це була четверта індивідуальна і шоста загалом медаль на чемпіонатах світу.