Костевич стала віцечемпіонкою світу: Олена принесла Україні першу нагороду на турнірі з кульової стрільби

448
Олена Костевич. Фото: НОК України
Нині в Баку проходить чемпіонат світу з кульової стрільби. Чемпіонка та триразова бронзова медалістка Олімпійських ігор Олена Костевич виграла першу медаль для Україні.

Чемпіонка та триразова бронзова медалістка Олімпійських ігор Олена Костевич принесла Україні першу медаль на чемпіонаті світу з кульової стрільби, що проходить у Баку, вигравши «срібло».

На другу сходинку п’єдесталу 38-річна спортсменка з Чернігова зійшла у стрільбі зі стандартного малокаліберного пістолета на дистанції 25 м.

Кваліфікувавшись у фінальну вісімку з сьомим результатом, на першому етапі вирішальної стадії підопічна Ігоря Чередінова зуміла вийти в лідери, і у боротьбі з вибуванням дійшла до дуелі за «золото», де поступилася німкені Дорен Веннекамп (31:40), результат якої став повторенням світового рекорду.

• Для Олени Костевич це четверта індивідуальна і шоста загалом медаль на чемпіонатах світу.
  • Свою першу нагороду вона виборола 21 рік тому.