Український клуб завершив виступи у Лізі чемпіонів перемогою: турнірна таблиця – чи вийшла команда у плей-оф

650
Гравчині Прометея. Фото: ВК Прометей
Прометей обіграв румунську Альбу Блаж – 3:1 (25:22, 25:20, 16:25, 25:21) у шостому турі групового етапу жіночої Ліги чемпіонів. Українська команда гарантувала собі мінімум третє місце у квартеті.

Прометей обіграв румунську Альбу Блаж – 3:1 (25:22, 25:20, 16:25, 25:21) в рамках шостого туру жіночої Ліги чемпіонів та гарантував собі як мінімум вихід у чвертьфіналу Кубка ЄКВ.

На старті матчу Прометей тримав перевагу у 5-6 очок, яку поступово збільшив до дев’яти. Наприкінці сету Альба трохи скоротила відставання, однак не зуміла відігратись – 25:22 на користь господарок.

Друга партія розпочалась з рівної боротьби. За рахунку 7:7 Прометей почав нарощувати перевагу, яка у підсумку склала п'ять очок – 25:20.

Початок третього сету впевненіше провела Альба, повівши з рахунком 10:5. До кінця партії відрив румунок тільки збільшився – 25:16.

Четвертий сет став найнапруженішим у матчі. Команди вели рівну боротьбу, однак у кінцівці краще зіграли волейболістки Прометея, які виграли чотири останні розіграші поєдинку – 25:21.

Волейбол. Ліга чемпіонів (жінки). Груповий етап. Шостий тур

Прометей – Альба Блаж – 3:1 (25:22, 25:20, 16:25, 25:21)

Прометей завдяки цій перемозі вийшов на друге місце та вперше в історії вийшов у плей-оф.

Турнірна таблиця

Володарі других місць, а також найкраще третє місце зійдуться у стикових матчах за право зіграти у чвертьфіналі.