Українська борчиня перемогла угорку на міжнародному турнірі: наша спортсменка виборола «бронзу» у Хорватії

385
Марія Винник. Фото: Google
Марія Винник принесла Україні другу нагороду на міжнародному рейтинговому турнірі з боротьби Zagreb Open, що проходить у столиці Хорватії. Першу медаль у Загребі здобув борець вільного стилю Андрій Джелеп.

Борчиня з Чернівців Марія Винник здобула для України другу нагороду на міжнародному рейтинговому турнірі з боротьби Zagreb Open, що триває на калимах у столиці Хорватії.

Винникстала бронзовою призеркою у ваговій категорії до 55 кг. На старті українській борчині вдалося перемогти Гюльтакін Ширінову з Азербайджану (14:3).

Однак, у наступній сутичці українка програла бронзовій медалістці чемпіонату світу 2021 Саманті Лей Стюарт з Канади (2:6), а в сутичці за бронзу Марія вийшла переможницею вклавши на лопатки угорку Розу Сенттамаші (2:2 VPO1). Проінформувала пресслужба Асоціації вільної боротьби України.

Нагадаємо, що напередодні срібну медаль на змаганнях у Загребі здобув українець Андрій Джелеп.

• Також на «бронзу» у ваговій категорії до 55 кг претендувала ще одна українка — Альбіна Рілля, але вона поступилася Маріані Драгутан з Молдови.