Всеукраїнський легкоатлетичний сезон відкрився «Різдвяними стартами»: результати змагань

363
Ольга Саладуха. Фото: Дмитро Путінцев/ФЛАУ
6-7 січня київський легкоатлетичний манеж на Березняках зустрічав українських атлетів на першому турнірі 2024 року – ним уже традиційно стали «Різдвяні старти».

Всеукраїнський легкоатлетичний сезон відкрився «Різдвяними стартами». Змагання відбулися 6-7 січня у київському легкоатлетичному манежі на Березняках.

У перший день змагань результатами з бігу на 60 метрів порадували чоловіки з Андрієм Васильєвим на чолі. У фіналі йому вдалося показати особистий рекорд (6,61 с). Ерік Костриця (6,68 с) й Станіслав Коваленко (6,77 с) фінішували слідом.

«6,61 для першого старту – це дуже хороший результат. Але навіть попри те, що все йшло добре, не очікував такого вже на початку сезону. Наперед не люблю загадувати, але думаю, що швидше цього року пробіжу ще точно, – зізнався Андрій Васильєв у коментарі ФЛАУ.

У змаганнях серед дівчат Юлія Левченко перемогла зі стрибків у висоту (1,85 м), а Юлія Чумаченко стала другою (1,80 м).

Перемогу у чоловічому турнірі з потрійного стрибка перемогу здобув Владислав Шепелєв з результатом в 16,16 метрів.

Олег Кукота (7,90 с) й Анна Плотіцина (8,23 с) стали переможцями у бігу на 60 метрів з бар’єрами.

Загалом участь у цьогорічних «Різдвяних стартах» взяли 338 атлетів і атлеток з 22 областей України та міста Києва.