Українці добре виступили на юніорському ЧЄ зі стрибків у воду: наші спортсмени здобули 10 медалей

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
206
Кирило Азаров та Максим Мірза, фото: Google
Українські стрибуни у воду на чемпіонаті Європи 2023 серед юніорів у хорватській Рієці здобули 10 медалей – сім золотих, одну срібну та дві бронзові.

22 серпня українці Кирило Азаров та Максим Мірза стали чемпіонами Європи у синхронних стрибках з трампліна 3 м, випередивши на 0,15 бала суперників з Італії.

Марк Гриценко виборов срібло в індивідуальному змаганні на вишці серед вікової групи B, набравши 446,75 бала.

Кирило Азаров у складі змішаної команди та у синхроні з Максим Мірзою 23 серпня зайняв третю сходинку п'єдесталу в індивідуалі на трампліні 3 метри серед вікової групи A (544,35 бала), пропустивши вперед двох представників Італії.

24 серпня Каріна Глижіна в індивідуалі на вишці серед дівчат групи B набрала 298,35 бала і стала триразовою чемпіонкою Європи. Софія Виставкіна стала бронзовою призеркою (288,00).

Марк Гриценко став чемпіоном Європи у стрибках з 3-метрового трампліна, набравши 460,15 бала, випередивши на 31,5 бала британця Олівера Хіта.

25 серпня Данило Аванесов здобув золото в індивідуальному змаганні на вишці. Він набрав 556,20 бала та отримав десяту медаль для України у Хорватії. Українські стрибуни завершили першість з 7 золотими, 1 срібною та 2 бронзовими нагородами.