Чемпіонат світу з легкої атлетики: Бех-Романчук – друга в потрійному стрибку

751
Марина Бех-Романчук. Фото: Getty Images
Українська стрибунка Марина Бех-Романчук здобула першу медаль України на чемпіонаті світу з легкої атлетики. Наша легкоатлетка фінішувала другою в змаганнях з потрійного стрибку.

Закінчилися змагання з потрійного стрибку на чемпіонаті світу з легкої атлетики в угорському Будапешті. Українка Марина Бех-Романчук з результатом 15.00 метрів фінішувала другою.

Стрибунка показала найкращий результат у першій ж спробі, що дозволило їй лідирувати протягом до останніх стрибків. У них ж венесуелка Юлімар Рохас, яка не була навіть в топ-3 протягом всього фіналу, перестрибнула Бех-Романчук на вісім сантиметрів та здобула золото.

15 метрів української стрибунки стали другим особистим результатом у потрійному стрибку, в якому Марина виступає з 2022 року.

Чемпіонат світу з легкої атлетики. Потрійний стрибок. Жінки.

1. Юлімар Рохас (Венесуела) 15.08 метра
  2. Марина Бех-Романчук (Україна) 15.00
  3. Леяніс Перес Ернандес (Куба) 14.96
  • Особистим рекордом українки залишаються 15.02 метра на Євро-2022.
  • Стрибунка принесла Україні першу медаль ЧС-2023 в Угорщині, у заліку нагород збірна відтак виходить на 14 місце.